Shijoni disa nga supergolat e CR7 nga distanca (VIDEO)
Edhe pse vitet e fundit ka shënuar pak gola nga goditjet e dënimit, CR7 sërish mbetet një nga më të mirët.

Faqja e njohur "B3" ka publikuar disa supergola ku nuk mungojnë ndaj Spanjës dhe Portsmouth. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2020, ora 21:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori