Shikoni edhe njëherë momentin ku Kante e bllokoi aksionin e Arsenalit me një ndërhyrje fantastike (VIDEO)
Arsenali dhe Chelsea barazuan mbrëmë në "Emirates Stadium" me shifrat 2-2, ndeshje e vlefshme për javën e 22-të në Premier League.

Mesfushori francez i Chelseat, N'Golo Kante me cilësitë e tij arriti që të tregonte edhe njëherë veten e tij si mesfushor shkatërrues, pasi edhe në fushë atë rol ka.

Në një aksion ai ishte vendimatar për Chelsean, ku me një ndërhyrje fantastike e mori topin pa faull.

26-vjeçari ishte pika kyçe e Londinezëve në fitimin e Premier Leagues. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2018, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori