Shikoni si feston Simone Inzaghi triumfin ndaj Interit (VIDEO)
Lazio eliminoi Interin në Kupën e Italisë dhe siguroi një vend në gjysmëfinale kundër Milanit, kjo falë ndihmës që i dha Thomas Strakosha duke i pritur dy penallti zikaltrve atë Nainggolanit dhe Lautaros.

Simeone Inzaghi e ndoqi këtë sfidë nga tribuna pasi arbitri e ndëshkoi me karton të kuq për shkak të protestave.

Ai filloi te festonte si i cmendur pas gjuajtjes së fundit të Lucas Leivës me 11-metersh duke i siguaruar kualifikimin Lacialeve. /albeu.com/


Shtuar më 01/02/2019, ora 13:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori