Shikoni si reagojnë tifozët kur shikojnë Ronaldon me 2.5 mln euro makinë ( VIDEO)
Para pak ditëve Cristiano Ronaldo prezantoi veturën e tij të re të tipit Bugatti Chiron e cila kushton hiq më pak se 2.5 milionë euro.

Cristiano sot shkoi në qendrën stërvitore në Valdebebas me veturën e re dhe disa tifozë Madrilen reaguan në mënyra të ndryshme ku njëri prej tyre dëgjohet duke thënë ‘Çfarë veture’, kur e shikuan veturën e jashtëzakonshme të yllit Madrilen.

Ju ftojmë ta ndiqni videon për më shumë. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2017, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori