Shkëlqen Diaz, City fiton bindshëm ndaj Fulhamit (VIDEO)
Manchester City ka marrë një fitore të rëndësishme ndaj Fulhamit me rezultatin 2-0 në "Etihad Stadium", ndeshje e vlefshme për Carabao Cup.

Të dy golat për Cityn i shënoi mesfushori i talentuar, Brahim Diaz në minutat 18' dhe 65'.

Miqtë nga Fulhami tentuan disa herë që të shënonin po që nuk ia dolën dot.

Me këtë fitore skuadra e Pep Guardiolës kualifikohet në çerekfinale të Carabao Cup.
Shtuar më 01/11/2018, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori