E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Juventus-Barcelona
Shkëndija nuk ja del dot, eliminohet nga Tottenham (VIDEO)


Nuk ka mrekulli ashtu siç shpresonin të gjithë shqiptarët dhe Shkëndija nuk ia ka dalë të eliminoj Tottenham, teksa Londinezët kanë triumfuar 1-3.

Lamela realizoi për 0-1, ndërsa skuadra e Gjokës barazoi 1-1 me Nafiu me një supergol të mrekullueshëm nga distanca.

Por koreani Heung-Min Son që shënoi në minutën e 70-të për 1-2.

Spurs nuk u ndalen, dhe në minutën e 80-të realizuan edhe golin e tretë dhe të sigurisë me Kane.

Skuadra e Jose Mourinhos në play-off të Ligës së Evropës do të përballet me Macabi Haifa. /albeu.com/

Shtuar më 24/09/2020, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori