Shokët e kombëtares trembin për vdekje Armeron (VIDEO)

Në pritje të ndeshjeve miqësore me kombëtaren, mbrojtësi i krahut të majtë te Napoli Pablo Armero ka qënë viktimë e një shakaje të organizuar nga tre shokë të tij te Kolumbia, Luis Muriel dhe Juan Cuadrado, njëri pjesë e Udineses e tjetri i Fiorentinës dhe futbollisti i Monacos James Rodriguez.

Përfundimi është shumë për të qeshur, por Armero u tremb për vdekje. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2013, ora 17:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori