Shokohet PSG, Rennes përmbys rezultatin (VIDEO)
Pjesa e dytë ka nisur menjëherë me gol për vendasit duke tronditur miqtë parisien.

Goli i dytë dhe i avantazhit nga Rennes u shënua nga Castillo në minutën e 48’.

Momentalisht po luhet minuta e 58 dhe PSG ka pak më shumë se 30 minuta lojë për të ndryshuar rezultatin. /albeu.com/

Shtuar më 18/08/2019, ora 22:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori