Shokohet Reali, Villareal me aksionin e parë gjen avantazhin dhe mbyll takimin (VIDEO)

Pëlqej
Real Madrid sa vjen dhe konfirmon momentin e keq në të cilin ndohet momentalishit.

Me një mesfushë domintante dhe me një mborjtje që nuk shqetësohet shpesh u duk sikur Realit do të vuante deri në momentin që do të gjendej goli i parë. Me plot raste të humbura Reali mori dënimin në minutën e 88 ku u ndëshkua nga një parabol e Fornals.

Reali pavarësisht përpjekjeve nuk gjeti dot as barazimin. Momenti aktual po tregon probleme të vazhdueshme pas po rrezikon dhe vendin e katërt nga ndjekësit e Sevillas. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori