Shpejtësia në triblime e Shaqirit është aq sa e Messit (VIDEO)
Pëlqej
Matësi ‘Speed4 Parcours’ që është bërë nga gjiganti sportiv Adidas, ka testuar edhe Xherdan Shaqirin pas Messit për shpejtësi duke dribluar mes pengesave.

Një gjë të tillë më parë e ka bërë edhe ylli i Barcelonës, dhe shpejtësia e tij nuk dallon fort nga ajo e yllit kosovar. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2014, ora 13:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori