"Shpërthen" Hazard nga e djathta, barazon shifrat (VIDEO)


Eden Hazard ka barazuar edhe një herë shifrat mes Chelseat dhe Cardiff City.

Goli i Hazard erdhi nga një zbritje në të djathtë të portës së Cardiff ku ka lëshuar një predhë duke mposhtur portierin në minutën e 37'.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2018, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori