Shpërthen "Olimpico", Lazio përmbys Juventusin (VIDEO)
Lazio po zhvillon një ndeshje fantastike në "Olimpico" ndaj Juventusit.

Pas golit të Ronaldos, vendasit shtuan marshin dhe arritën të barazonin në fundin e pjesës së parë.

Pjesa e dytë nisi më të njëjtin ritëm, një karton i kuq u Couadrados ia bëri më të lehta punët vendasve, të cilët vetëm 5 minuta më pas në të 74'shënojnë të dytin më Savic. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2019, ora 22:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori