Shpërthen "San Siro", Ibra dyfishon rezultatin (VIDEO)
Milan e ka mbyllur me avantazhin e dy golave pjesën e parë ndaj Interit.

Pas golit të Rebic ka shënuar dhe Ibra ne minutat shtesë.

Suedezi realizoi me kokë pas një topi të ardhur nga këndi. /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2020, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori