Alisson me keq se Karius, kjo është gafa e tij (VIDEO)


Pëlqej
Portieri i Liverpool që u ble për 67 milion paund nga Roma, ditën e sotme ka bërë një gafë të pafalshme që do të mbahet mend gjatë.

Në minutën e 63' Licester një top i kthyer mbrapa nga ana e Liverpool ëhstë shëndërruar në gol falë një paaftësie të Alisson.

Portieri është munduar të heqi me "finter" topin por lojtari i Licester është treguar i vëmendshëm duke ja marrë dhe duke pasuar te shoku i tij.

Më pas Ghezzal nuk ka falur dhe ka ngushtuar shifrat në 1-2. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2018, ora 14:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori