Shpresat barazojnë rezultatit përballë Andorras (VIDEO)
Kombëtarja Shqiptare U21 ka arritur të gjejë golin e barazimit pak nga fillimi i pjesës së dytë pikërisht në minutën e 51’ me Imeri.

Sulmuesi i Shkëndijës përfiton mjaft mirë brenda zonës dhe ndëshkon me kokë porterin vendas, pas një krosimi shumë të mirë nga Sahiti.

Ka akoma edhe shumë minuta për të realizuar golin e fitores. /albeu.com/

style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.474%;">
Shtuar më 26/03/2019, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori