Shpresë në Torino, Ronaldo barazon rezultatin (VIDEO)
Pas shumë tentativash, Juventusi ka arritur të barazoje rezultatin falë një panelltie te ekzekutuar sakte nga Ronaldominutën e 43'.

Ky rikthen shpresën të vendasit, pasi tani i duhen dhe 2 gola në 45 minutat e mbetura.
Shtuar më 07/08/2020, ora 21:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori