Shqipëria e nis me vrull, godet traversën dhe i mohohet penallti (VIDEO)

Rasti uzunit on Vidnews.

Shqipëria e ka nisur në mënyrën e duhur ndeshjen ndaj Andorrës. Skuadra kuqezi kishte shansin më të mirë për të kaluar në avantazh që në minutën e parë kur një top i futur nga Grezda brenda zonës gjen Uzunin.

Beratasi godet menjëherë, por gjen vetëm tranversën e vendasve. Shqipëria e ka nisur me vrull, pasi pretendoi dhe një penallti pas rastit të parë. Gjyqtari nuk akordoi 11 metërsh.
Shtuar më 25/03/2019, ora 20:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori