Shqipëria shënon dhe golin e dytë dhë të sigurisë përballë Moldavisë (VIDEO)
Shqipëria ka arritur të shënojë dhe golin e dytë përballë Moldavisë në minutat shtëse.

Autorit i golit është mesfushori Ylber Ramadani i cili bëri një goditje mjaft të bukur nga jashtë zone.

Për Ramadani ky është goli i parë me Kombëtaren. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2019, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori