Shqiptari "masakron" serbin në Athinë, feston duke puthur flamurin kuqezi (VIDEO)
Shqipëria është me fat që ka njerëz që e duan shumë flamurin kuqezi. Kickboksieri shqiptar, Florian Marku ka fituar me “nockout” ndeshjen e zhvilluar dje me kundërshtarin e tij serb.

Takimi është mbyllur që në raundin e parë ndaj serbit Matiç, teksa ai përfundoi në tokë duke mos mundur që të ngrihet më.

Ndeshja u zhvillua në kryeqytetin e Greqisë, Athinë, ndërsa pasi u shpall fitues, sportisti shqiptar, Florian Marku festoi duke puthur flamurin kuqezi./albeu.com/
Shtuar më 10/10/2016, ora 14:32
Idiot
e Hënë 10 Tetor 2016, Ora 14:39
Sport kot -gezohesh duke shkaterruar tjetrin - a nuk ka familje ai a nuk ka shpirt ? Nuk jam per kete lloj sporti
Gandalf
e Hënë 10 Tetor 2016, Ora 14:58
Bravo shqipe myte at far berlloku.. e ti idiot muti nuk e din se cfar kane be dhe bejn serbet e mutit!!! Po deshtka ty me ta bo te njejten bre pis homoseksualci
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori