Ndiqni pamjet LIVE, mijëra studentë rrethojnë Kuvendin
Shtyn arbitrin, 6 muaj pezullim për futbollistin (VIDEO)
Pëlqej
Një shtyrje e qëllimshme ndaj arbitrit në kampionatin brazilian kushton 6 muaj pezullim. Ka ndodhur në derbin mes Corinthians dhe Santos ku mesfushori i ekipit vendas, Petros qëllimisht i jep një të shtyrë arbitrit Raffael Nattael dhe më pas një goditje me dorë, gjest ky që nuk u ndëshkua në fushë.

Por Komisioni i Disiplinës nuk e ka falur këtë veprim të lojtarit duke e pezulluar atë me 6 muaj nga çdo aktivitet futbollistik. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori