Si në kohët e arta, këto janë goditjet e forta të Mike Tyson ndaj Jones (VIDEO)
Ka përfunduar meçi madh ndërmjet Mike Tyson dhe Roy Jones, duel ky që i takoi kategorisë së rëndë në boks.

54 vjeçari, Tyson u rikthye për të treguar një luftë të fortë me kundërshtarin e tij 51-vjeçar, Roy, meç ky që u mbyll me barazim.

Meçi zgjati 8 runde me nga 2 minuta, ku nuk kishte fitues, por në media u publikua një video ku tregon fuqinë e Tyson ndaj kundërshtarit të tij.

Shtuar më 29/11/2020, ora 08:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori