Siguruan titullin e 8 rradhazi, shpërthen shampanja në dhomat e zhveshjes (VIDEO)


Fitorja përballja Fiorentinës i siguroi matematikisht titullin e 8 kampion rradhazi skadrës së Juventusit.

Pak ditë pas eleminit në Champions nga Ajax kompeticion ky që Juventusi ëndërronte ta fitonte këtë vit i shkaktoi mjaft hidhërim te skuadra dhe tifozët.

Por me fitimin e ndeshjes se sotme skuadra festoi dhe la pas atë zgjenjim. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2019, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori