Simulimi më i shëmtuar në histori (VIDEO)
Benjamin Siegert, lojtar i Preussen Munster në kategorinë e tretë gjermane, ka bërë një nga simulimet më të ekzagjeruara që janë parë ndonjëherë në një fushë futbolli.

Në ndeshjen që ekipi i tij luajti ndaj Sonnenhof Grossaspach, mesfushori ra në toke pas një dyluftimi për topin, u rrotullua disa herë, u ngrit dhe u hodh përsëri duke vendosur duart në fytyrë e duke ngritur këmbët përpjetë.

Me shumë mundësi është simulimi më i shëmtuar në historinë e futbollit. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori