Sistemi VAR anulon gol në ndeshjen Milan - Inter (VIDEO)
Sistemi VAR ka anuluar një gol të parregullt në derbin e Milanos mes Milanit dhe Interit.

Sulmuesi argjentinas, Mauro Icardi shënoi gol në minutën e 38'-të, por fatkeqësisht ishte në pozicion jashtë loje, duke qenë më i avancuar se lojtari i fundit të Milanit.

Por nuk u vonua shumë ku vendimi që mori sistemi VAR ishte i drejtë. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2018, ora 19:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori