Skandal në ndeshjen Celta Vigo - Real Madrid, shikoni veprimin e Navas (VIDEO)
Një episod i paprecedent ndodhi dje gjatë ndeshjes mes Celta Vigos dhe Real Madrid, e cila përfundoi në barazim 2-2.

Në minutën e '75 u dha penallti për Celta Vigo-n por Keylor Navas bën veprimin që nuk ia merrte mendja askujt.

Në momentin e goditjes ai kalon para duke i zënë rrezën lojtarit kundërshtar.

Kur pritej që arbitri t'a anulonte gjuajtjen duke kërkuar përsëritje, ai vazhdoi lojën duke shënuar një rast të paprecedent në historinë e futbollit. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2018, ora 12:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori