SKANDALI/ Ja si rrihet arbitri i ndeshjes Sopoti - Luftëtari (VIDEO)
Humbja e Sopotit përballë Luftëtarit është bërë shkak i shpërthimit të dhunës në fushën e Pezës, ku u luajt ndeshja. Loja përfundoi 1 – 0, por drejtuesit e ekipit të Sopotit ia faturuan humbjen arbitri i takimit.

Disa nga përfaqësuesit e Sopotit hynë në fushë dhe e goditën atë, pavarësisht prezencës së madhe të policisë. Efektivët e rendit nuk reaguan kur të paktën dy vetë nga pankina e Sopotit goditën dhe kërcënuan arbitrin. (ndjesë për fjalorin që përdorin tifozët).
Shtuar më 08/11/2015, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori