Skënderbeu mposhtet në sekondat e fundit të ndeshjes, dhe e mbyll renditjen në vendin e fundit (VIDEO)

Pëlqej
Skënderbeu ka humbur 2-1 nga Young BoysEuropa League, në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve në këtë kompeticion

Skënderbeu është eliminuar nga Europa League, pas humbjes të pësuar në sekondat e fundit 2”1 me Young Boys në fazën e grupeveEuropa Leagues.

Golin për Skënderbeun e shënoi Enis Gavazaj, ndërsa për vendësit shënuan francezi Harou dhe Assale.

Pas kësaj ndeshje, Skënderbeu e mbyll aventurën e saj në vendin e fundit në Grupin B më 5 pikë, ndërsa Young Boysi në vendin e tretë me 6 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori