Skiatori rus humbet ekulibrin dhe pëson një lëndim të tmerrshëm (VIDEO)
Pëlqej
Një skiator rus humbi ekuilibrin gjatë konkurrimit të tij në slalomin gjigant dhe u përplas me forcë në rrethimin e pistës, gjatë Lojërave Olimpike Dimërore.

25-vjeçari Pavel Trikhichev u përplas me një nga portat, humbi skinë e majtë dhe shkoi duke u rrotulluar drejt e në rrjetën mbrojtëse.

Trikhichev ndenji disa momente i shtrirë në borë, i gjakosur paksa në fytyrë, përpara se të ndihmohej nga stjuardët.

Fatmirësisht, skiatori nuk ka pësuar asnjë dëmtim të rëndë.

Shtuar më 13/02/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori