Skuadra e Trabzonspor bën prezantimin e uniformave më interesante në histori (VIDEO)
Në fillim të muajit korrik, Donis Avdijaj u prezantua te skuadra turke, Trabzonspor.

Ylli i Kosovës kaloi në Turqi si transferim i lirë pasi kishte ndërprerë kontratën me Williem II.

Ndërkohë Trabzonspor ka bërë një prezantim shumë të bukur të fanellave të reja, shkruan Indeksonline.

Ata në këtë prezantim kanë ndërlidhur traditat vendase të lindjes së Turqisë dhe futbollin.

Më poshtë është video e prezantimit të fanellaveTrabzonspor.
Shtuar më 21/07/2019, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori