STATISTIKË / Skuadrat që shënuan më shumë gola në fazën e grupeve të Champions League (FOTO LAJM)

Pëlqej
Faza e grupeve e UEFA Champions League përfundoi dje ku dhuroi spektakël të madh dhe duke u eleminuar skuadra me emër si Atletico Madrid apo Borussia Dortmund.

Pesë skuadrat që shënuan më shumë gola këtë fazë në grupe janë:

Francezët e PSG që kryesojnë me 25 gola, duke lënë mbrapa si Liverpool me 23 gola, Real Madrid 17, Chelsea 16 dhe befasia e madhe është Porto ku ka shënuar 15 gola.

Shorti do të hidhet me datë 11 në orën 12. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 18:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori