Sociedad dyfishon rezultatin ndaj Realit (VIDEO)
Real Sociedad ka dyfishuar rezultatin ndaj Real Madridit në "Santiago Bernabeu".

Ai që ka shënuar është mesfushori spanjoll, Ruben Pardo në minutën e 83'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 86'. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2019, ora 20:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori