Southampton trondit sërish Man United me një supergol (VIDEO
Southampton ka tronditur sërish Manchester United duke barazuar rezultatin në 2-2.

Ishte mesfushori Ward-Proëse i cili mposhti De Gean me anë të një goditje spektakolare.

Ndërkohë Djajve të kuq i kanë mbetur dhe 10 minuta për të dalë me 3 pikë në fushën e tyre. /albeu.com/

Shtuar më 02/03/2019, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori