Spanja e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Rumanisë (VIDEO)
Spanja është duke e mposhtur 1-0 Rumaninë

Kapiteni dhe mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ishte ai që e kaloi Spanjën në epërsi, duke shënuar për 1-0 nga pika e bardhë në minutën e 29’ të ndeshjes.

Me avantazhin minimal të Spanjës u mbyll dhe pjesa e parë.
Shtuar më 05/09/2019, ora 21:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori