E FUNDIT/ Lirohen banorët e Astirit
Spanja kalon në avantazh ndaj Uellsit (VIDEO)
Spanja ka kaluar në avantazh ndaj Uellsit në "Principality Stadium".

Ai që ka shënuar është sulmuesi i Dortmundit, Paco Alcacer në minutën e 8'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 12'. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori