Spanja shënon golin e parë ndaj Anglisë (VIDEO)

Pëlqej
Spanja ka shënuar golin e parë ndaj Anglisë në "Estadio Benito Villamarín".

Ai që ka shënuar është sulmuesi i Dortmundit, Paco Alcacer në minutën e 58'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 62'. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2018, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori