Spektakël golash në Chelsea-Norwich: Tre gola për 17 minuta (VIDEO)
Skuadra e Chelesa, është mysafire e Norwich Cityt, në ndeshjen që zhvillohet në ‘Carroë Road’.

Djemtë e Frankie Lampard janë duke fituar me rezultatin 2 me 1.

Golat për "blut e londrës" u shënuan nga Abraham në minutën e 3 dhe Mount në të 17-tën, ndërsa për Norwich shënoi Cantwell në minutën e 6.

Shtuar më 24/08/2019, ora 14:13
Tage: gola
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori