Spektakli i Toni Kroos (VIDEO)


Pëlqej
Mesfushori më i ri në radhët e Real Madrid është Toni Kroos, futbollisti i cili sapo fitoi Kupën e Botës duke qenë një nga lojtarët më të mirë të kombëtares gjermane.

Ish-lojtari i Bayern Munchen ka zhvilluar seancat e para stërvitore me skuadrën madrilene dhe në njërën prej tyre ai dha spektakël duke treguar aftësitë e tij me topin.

video mund të shihet edhe marrëdhënia e tij e mirë me Cristiano Ronaldon. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 09:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori