Spektakolar Rashica, barazon rezultatin ndaj Leverkusen (VIDEO)
Werder Bremeni ka arritur ta barazojë rezultatin në ndeshjen kundër Bayer Leverkusenit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin e Leverkusenit, në kuadër të xhiros së nëntë të Bundesligës.


minutën e 40-të të ndeshjes, sulmuesi kosovar Milot Rashica e barazoi rezultatin në 1:1, pasi që goditja e tij nga largësia u devijua dhe përfundoi në portë.
Shtuar më 26/10/2019, ora 19:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori