Stërvitja e parë, Seedorf "kërcen" mes Kaka e Balotelli (VIDEO)
Pasditen e djeshme Clarence Seedorf ka zbritur në tapetin e "Milanello"-s, por tashmë jo si futbollist por si trajner i Milanit. Së bashku me ndihmësin e tij Mauro Tassotti hollandezi nuk ka nguruar të bëjë edhe një mini-ndeshje me lojtarët e tij, një përballje ku Seedorf është parë të shkëmbejë topa me Kaka dhe Balotellin.

Do të jenë pikërisht këta dy lojtarë mbi të cilët tekniku i ri i "Djallit" do të ngrejë lojën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2014, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori