Stërvitja, Franca kërkon të na mund me goditje standarde (VIDEO)
Franca zhvilloi nën masa të rrepta sigurie stërvitjen në “Qemal Stafa” në prag të ndeshjes së të shtunës me Shqipërinë.

Trajneri Didier Deschamp nuk i lejoi gazetarët në stërvitjen e tij të parë në kryeqytet, duke mbyllur dyert për mediat me forca të shumta sigurie, që kishin rrethuar stadiumin për t’i garantuar qetësinë dhe privatësinë e kërkuar trajnerit të “Gjelave".

Faqja zyrtare e këtij vendi ka publikuar një video ku janë dhe pamje nga stërvitja e sotme, dhe ku bie në sy stërvitja e shumtë për goditjet stadarde. /Albeu.com/
Shtuar më 12/06/2015, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori