Stuttgart befason Bayern me një gol të pabesueshëm (VIDEO)
Anastasios Donis, sulmuesi 22-vjeçar i Stuttgart, ka hedhur kandidaturën e tij për golin e vitit.

Ai ka befasuar Bayern-in dhe portierin Manuel Neuer me një goditje të mrekullueshme nga distanca në minutën e 26-të.

Pjesa e parë e ndeshjes që po luhet në "Allianz Arena" është mbyllur 1-1. Alcantara shënoi për vendasit në minutën e pestë.
Shtuar më 27/01/2019, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori