Stuttgart, skena emocionuese mes lojtarëve dhe tifozëve (VIDEO)
Humbja e djeshme në shtëpi përballë Borussia Dortmund e pozicionon Stuttgartin të fundit në tabelën e Bundesligës duke qënë një prej ekipeve më të rrezikuara që sezonin e ardhshëm të luajë në kategorinë e dytë.

Në përfundim të ndeshjes së mbrëmshme (2-3), futbollistët vendas iu drejtuan tribunavestadiumit për tu takuar me tifozët e tyre, skena që i kemi parë edhe në ndeshjen Borussia Dortmund-Augsburg (0-1) disa javë më parë.

Futbollistët dukeshin shumë të mërzitur, ndërsa tifozët u munduan ti jepnin kurajo. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2015, ora 12:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori