Suarez çfarë nuk bën që të ndëshkohet me të verdhë, por arbitri çuditërisht nuk ia jep (VIDEO)
Pëlqej
Luis Suarez në përfundim të ndeshjes së djeshme me Gironën bërë të pamundurën për tu ndëshkuar me një karton në verdhë, por arbitri nuk ia plotësoi dëshirën.

Sulmuesi dëshironte që të ndëshkohej në mënyrë që me këtë karton të mungonte në ndeshjen e ardhshme të Barcelonës dhe të ishte i pastër nga kartonat, pas dy javësh, në ndeshjen ku katalanasit do të presin Atletikon e Madridit.

Uruguaiani bëri gjeste të ndryshme, saqë ishte gati gati tilutej arbitrit, por... arbitri mesa duket e kuptoi skenëm e numrit 9. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori