Sulmuesi ankohet, mbrojtësi i jep një të puthur në qafë (VIDEO)
Pëlqej
Gjest shumë i bukur i mbrojtësit kundrejt sulmuesit në ndeshjen e Kupës së Brazil mes Internacional dhe Ceara. Sandro mban Rafael Moura, i cili përfundon i rrëzuar në zonë. Sulmuesi me bluzë të kuqe ankohet por mbrojtësi i shkon dhe i jep një të puthur në qafë.

Pyka e Internacional duket se nuk i pëlqen gjesti i kundërshtarit dhe largohet. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2014, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori