Sulmuesi gjuan në portë, por gol bëhet këpuca (VIDEO)
Pëlqej
Gjatë ndeshjes së Major League Soccer kundër Kansas City, sulmuesi nigerian i Toronto Bright Dike merr topin nga një shok si skuadrës në hyrje të zonës kundërshtare, rrotullohet drejt portës dhe më pas lëshon një të djathtë potente.

Rrjeta preket por jo nga topi që pritet nga portieri i Kansas, por nga këpuca e futbollistit.

Të qeshura të mëdha nga publiku në stadium. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 10:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori