Super Alisson, pritje spektakolare në stërvitje (VIDEO)

Portieri brazilian, Alisson Becker është transferuar te Liverpooli dhe tashmë ka filluar menjëherë nga puna.

Ish-portieri i Romës, sigurisht që ka dhuruar spektakël edhe kur ka qenë te klubi italian dhe këtë e kanë parë të gjithë.

Megjithatë stërvitja e sotme për brazilianin ka qenë si një provë dhe duket se ai i ka habitur të gjithë të pranishmit.

Braziliani ka bërë kërcime të bukura duke shpëtuar disa topa që shkojnë drejt rrjetës. /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2018, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori