Super Arsenal, përmbys rezultatin në finalen e FA ndaj Chelsea (VIDEO)
Pas golit të avantazhit nga Chelsea, skuadra e Mikel Arteta ka arritur të marrë veten dhe të reagojë.

Aubametang do të shënonte golin e parë dhe të barazimit në minutën e 28, duke u treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë.

Goli i dytë për "topcinjtë" dhe i përmbysje do të vinte po nga i njëjti autor në minutën e 68'. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2020, ora 20:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori