Super atmosferë nga 'Dardanët' në ndeshjen kundër Bullgarisë (FOTO & VIDEO)
Tifogrupi ‘Dardanët’ kanë përgatitur një koreografi shumë të bukur për ndeshjen Kosovë – Bullgari.

Futbollistet janë pritur me duartrokitje dhe me brohoritje para ndeshjes.

Dardanët para se të fillojë ndeshja dhe të kendohej himni paraqitën një super koreografi.

Dream on Dardanianasshkruhej në atë koreografi, ‘Të ëndërrojmë me Dardanët’.

Kujtojmw se Kosova zhvillon ndeshje e parë kualifikuese për Euro 2020. /albeu.com/
Super atmosferë nga 'Dardanët' në ndeshjen kundër Bullgarisë (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 25/03/2019, ora 21:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori