Super Cutrone, Milan dyfishon rezultatin ndaj Sampdorias (VIDEO)
Pëlqej
Milan ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sampdorias në "Stadio Luigi Ferraris".

Ai që shënoi është përsëri, Patrick Cutrone në minutën e 108'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 113'. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori