Super Eriksen, Tottenham barazon rezultatin ndaj Juves (VIDEO)

Pëlqej
Tottenham ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit në "Allianz Stadium".

Është mesfushori danez, Christian Eriksen që merr një goditje afër zonës së 16-të metërshit, duke e finalizuar poshtë në trekëndëshin e Buffonit.

Ndeshja është rihapur dhe kronometrohet minuta e 73'-të. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori